
196 Диск Craft алмазний turbo segment 230*22.2*2*10мм - сухе різання армован.бетону каменю, цегли,
470 ₴
- Нет в наличии
- Код: 100196
+380 (95) 395-49-40
Менеджер- +380 (50) 539-94-43менеджер
- +380 (67) 779-07-37менеджер
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
100196
Диск Craft алмазний turbo segment 230*22.2*2*10мм - сухе різання армован.бетону каменю, цегли, тротуарної плитки
Призначення - різання цегли, бетону, піщанику, бруківки, азбесту та інших абразивних матеріалів. Серія універсальних турбо-сегментних дисків має більш широкий спектр використання - від природного каменю, бетону до вогнетривкоі, силікатноі цегли, армованого бетону, бордюрного каменю. Проміжки між сегментами сприяють швидкому охолодженню диска як при сухому різанні, так і при використанні охолоджуючоі рідини. При роботі з твердими матеріалами (граніт, мармур) водяне охолодження є обовязковим
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Страна производитель | Китай |
| Обработка материала | Асбест, Абразив, Кирпич, Бетон |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
Информация для заказа
- Цена: 470 ₴