
022-5 Диск відрізн.алмазн Craft гарячого пресування із ромб. різцем та лазерними шліцами 125*22,2*1,4*10мм
350 ₴
- Нет в наличии
- Код: 100022-5
+380 (95) 395-49-40
Менеджер- +380 (50) 539-94-43менеджер
- +380 (67) 779-07-37менеджер
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
022-5 Диск відрізн.алмазн. гарячого пресування із ромбоподібним різцем та лазеними шліцами 125*22.2*1,4*10мм - мокре/сухе різання керамограніту
Призначення - різання кахелю і кераміки, мармуру. Ромбоподібна форма різця сприяє самоочищенню від шлаку і дозволяє працювати з середньоі твердості мармуром навіть дисками холодного пресування. Диски гарячого пресуваня високоефективні при роботі з керамогранітом, мармуром, гранітною плиткою, забезпечують тонке чисте різання. Диски із зміцненим фланцем корпусом менше схильні до деформації при випадковому перегріванні під час роботи. Використання - як з водяним охолодженням, так і насухо
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Страна производитель | Китай |
| Обработка материала | Керамика, Керамическая плитка, Керамогранит |
| Материал круга | Алмаз, Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Толщина | 1.2 мм |
| Вид обработки | Чистый рез |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | керамогранит |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴