
813 Диск алмазн.(турбо-гл.різ) 125*22,2*2,0*8mm "сух/мокрий різ" для каменю, бетону, армов.б
177 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 281-813
+380 (95) 395-49-40
Менеджер- +380 (50) 539-94-43менеджер
- +380 (67) 779-07-37менеджер
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Артикул 281-813
Диск алмазн.(турбо-гл.різ) 125*22,2*2,0*8mm "сух/мокрий різ" для каменю, бетону, армов.бетону
Алмазні диски з додатковими боковими сегментами виготовлені методом холодного або гарячого пресування і призначені для роботи з широким спектром будівельних матеріалів. На відміну від дисків із звичайним різцем (без бокових сегментів) дозволяють виконувати ефективне комфортне глибоке різання. Завдяки додатковим боковим сегментам менше зношуються від бокових навантажень і мають більш тривалий термін використання. Використовуються як з водяним охолодженням, так і насухо, але водяне охолодження подовжує робочий ресурс
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rotwein |
| Страна производитель | Китай |
| Толщина | 1.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Обработка материала | Абразив, Бетон, Камень, Кирпич |
| Материал круга | Алмаз, Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
Информация для заказа
- Цена: 177 ₴