
430 Алмазна коронка CRAFT 30мм. для сухого свердління для керамограніту М14
745 ₴
- В наличии
- Код: 102430
+380 (95) 395-49-40
Менеджер- +380 (50) 539-94-43менеджер
- +380 (67) 779-07-37менеджер
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Арт.102-430
Алмазна коронка Ø 30 мм,
Вакуумні свердла це швидкісні свердла для будь-яких видів кераміки і керамограніта. Високоміцний алмаз, закріплений у твердій зв'язці, формує розвинені ріжучі мікрорізці, які ефективно впроваджуються в керамічний матеріал. Середня швидкість свердління керамограніта 10 мм на УШМ становить 7 сек (5-15 сек в залежності від твердості матеріалу). Ресурс становить 20-70 отворів. Рекомендується встановлювати швидкість УШМ в діапазоні 8000-11 000 об/хв. Свердління виробляти в сухому режимі погойдувальними рухами, уникати тиску на свердло. Виготовляється в діапазоні діаметрів 30-105 мм. Застосовується на УШМ 125 115
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Материал | Высококачественная сталь |
| Покрытие рабочей части | Алмазное напыление |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Тип хвостовика | М 14 |
| Диаметр | 30 мм |
| Минимальный диаметр | 30 мм |
| Максимальный диаметр | 105 мм |
| Тип сверления | Сухое |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 745 ₴
