
078 Диск відрізний алмазний "PRAKTA turbo protekted" 230*22.2*2.2*7мм
256 ₴
- Нет в наличии
- Код: 100078
+380 (95) 395-49-40
Менеджер- +380 (50) 539-94-43менеджер
- +380 (67) 779-07-37менеджер
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Артикул 100078 Диск відрізний алмазний "PRAKTA turbo protekted" 230*22.2*2.2*7мм - сухе/мокре глибоке різання армованого бетону, каменю, піщаника
Алмазні диски з додатковими боковими сегментами виготовлені методом холодного або гарячого пресування і призначені для роботи з широким спектром будівельних матеріалів. На відміну від дисків із звичайним різцем (без бокових сегментів) дозволяють виконувати ефективне комфортне глибоке різання. Завдяки додатковим боковим сегментам менше зношуються від бокових навантажень і мають більш тривалий термін використання. Використовуються як з водяним охолодженням, так і насухо, але водяне охолодження подовжує робочий ресурс
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Армированный бетон, Бетон, Камень, Песчаник |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Толщина | 2.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Prakta |
Информация для заказа
- Цена: 256 ₴