Артикул 1-215
Диск відрізний алмазний turbo 230*22,2*2,2*8мм - сухе/мокре різання бетону, армованого бетону, граніту, мармуру, піщанику (1-215)
Алмазні диски з додатковими боковими сегментами виготовлені методом холодного або гарячого пресування і призначені для роботи з широким спектром будівельних матеріалів. На відміну від дисків із звичайним різцем (без бокових сегментів) дозволяють виконувати ефективне комфортне глибоке різання. Завдяки додатковим боковим сегментам менше зношуються від бокових навантажень і мають більш тривалий термін використання. Використовуються як з водяним охолодженням, так і насухо, але водяне охолодження подовжує робочий ресурсХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Армированный бетон, Бетон, Гранит, Мрамор, Песчаник |
| Материал круга | Алмаз, Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Толщина | 2.2 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Prakta |
Информация для заказа
- Цена: 255 ₴
