
282-213 Диск відрізний PRAKTA алмазний гарячого пресування 125*22.2*1.2*6мм керамогранит
231 ₴
- Нет в наличии
- Код: 282-213
+380 (95) 395-49-40
Менеджер- +380 (50) 539-94-43менеджер
- +380 (67) 779-07-37менеджер
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Артикул 282-213
Диск відрізний алмазний гарячого пресування з суцільною ріжучою кромкою та лазерними шліцами 125*22.2*1.2*6мм - мокре різання кахелю, гранітноі плитки, керамограніту (1-201-3)
Призначення - різання кахелю і кераміки. Завдяки суцільній ріжучій кромці дають рівний без сколів шов. Диски гарячого пресуваня високоефективні при роботі з керамогранітом, мармуром, гранітною плиткою, забезпечують тонке чисте різання. Окрема їх серія оснащена лазерними шліцами, що запобігають деформаціі корпусу при випадковому перегріванні під час роботи. Використання - тільки з водяним охолодженням
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Обработка материала | Гранит, Керамика, Керамическая плитка, Керамогранит |
| Материал круга | Алмаз, Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Толщина | 1.3 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Prakta |
| Назначение | керамогранит |
Информация для заказа
- Цена: 231 ₴