
019 Диск CRAFT алмазний гарячого пресування з ромбоподібним різцем 200*25,4*1,8*10mm
689 ₴
- Готово к отправке
- Код: 100019
+380 (95) 395-49-40
Менеджер- +380 (50) 539-94-43менеджер
- +380 (67) 779-07-37менеджер
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Арт. 100019
Диск відрізний алмазний гарячого пресування з ромбоподібним різцем 200*25,4*1,8*10mm - мокре різання керамограніту, кахелю, мармуру
Призначення - різання кахелю і кераміки, мармуру. Ромбоподібна форма різця сприяє самоочищенню від шлаку і дозволяє працювати з середньоі твердості мармуром навіть дисками холодного пресування. Диски гарячого пресуваня високоефективні при роботі з керамогранітом, мармуром, гранітною плиткою, забезпечують тонке чисте різання. Диски із зміцненим фланцем корпусом менше схильні до деформації при випадковому перегріванні під час роботи. Використання - тільки з водяним охолодженням
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Страна производитель | Китай |
| Обработка материала | Гранит, Керамика, Керамическая плитка, Керамогранит, Мрамор |
| Материал круга | Алмаз, Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 200 мм |
| Диаметр внутренний | 25.4 мм |
| Толщина | 1.8 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | керамогранит |
Информация для заказа
- Цена: 689 ₴