
Свердло Craft пікоподібне з шестигр.хвост. 5мм - керамограніт, скло
48 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 102015
+380 (95) 395-49-40
Менеджер- +380 (50) 539-94-43менеджер
- +380 (67) 779-07-37менеджер
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Арт.102015
Свердло пікоподібне з шестигр.хвост. 5мм - керамограніт, скло
Виготовлені з твердої інструментальної сталі, із впаяним пікоподібним або чотиригранним різцем з надміцного карбідо-вольфрамового сплаву, з різними типами хвостовиків. Використовуються з дрилем або шуруповертом, свердління виконується на низьких обертах з водяним охолодженням, особливо при роботі з твердими матеріалами (керамограніт). При сухому свердлінні свердло швидше зношується, "горить", можливі сколи. Свердла з алмазним покриттям виготовлені гальванічним методам, можуть використовуватись тільки з водяним охолодженням
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Диаметр | 5 мм |
| Длина рабочей части | 10 мм |
| Общая длина | 100 мм |
| Набор | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | керамика, плитка |
Информация для заказа
- Цена: 48 ₴