Арт.049-1084
Свердло-бур SDS-MAX, 32х1000 мм
Виготовлені з твердої інструментальної сталі, робочий різець - з надміцного карбідо-вольфрамового сплаву, з SDS + та SDS MAX хвостовиками. Використовуються з перфоратором. Форма і заточка твердосплавної пластини забезпечує швидке ефективне свердління. Тип спіралі 4S зменшує навантаження на бур при глибокому свердлінні і полегшує звільнення від шлаку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бур |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Диаметр | 32 мм |
| Общая длина | 1000 мм |
| Набор | Нет |
| Состояние | Новое |
| Длина рабочей части | 900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 410 ₴
