
103 Диск алм extra ваккумний segment універсальний.вакуумний 125*22,2*1,8*5мм
675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100103
+380 (95) 395-49-40
Менеджер- +380 (50) 539-94-43менеджер
- +380 (67) 779-07-37менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул 100103
Диск алм extra segment універсальний.вакуумний 125*22,2*1,8*5мм - мокре/сухе різання та шліфування граніту, металу, бетону, керамограніту
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Craft |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Плитка, Граніт, Керамограніт, Метал |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴